Šilko priežiūra

Jei yra galimybė, skalbkite šilką rankomis, drungname ar šaltame vandenyje – tai saugiausias būdas, padedantis išlaikyti šilko ilgaamžiškumą. Jei skalbsite mašina, rinkitės „Silk“ programą. Vandens temperatūra ne aukštesnė nei 30 laipsnių. Susilaikykite nuo dėmių trynimo, tai gali pažeisti audinį. Šilkui tinka ne kiekvienas skalbiklis ar dėmių valiklis, ieškokite gamintojo patvirtinimo, kad skalbiklis išties tinkamas šilko pluoštui. Įprastų skalbiklių sudėtis yra per agresyvi. Nemaišykite skirtingų spalvų į vieną plovimo kriauklę ar dubenį – šilkas yra linkęs išskirti savo spalvą vandenyje, galite lengvai nudažyti kitus skalbinius. Nesijaudinkite, jei vanduo nusidažė spalva – tai yra normalu.

Po plovimo rekomenduojama šilką praskalauti vandeniu su keliais lašais acto. Actas padeda pašalinti chemines medžiagas, kurios gali likti po skalbiklio, taip pat atstato natūralų šilkinio audinio žvilgesį. Išskalbę šilko gaminį jo negręžkite, kadangi stiprus gręžimas taip pat gali sugadinti šį audinį. Pašalinkite vandens perteklių rankšluosčiu ir palikite išdžiūti ant pakabos, kabyklos. Nedžiovinkite šilko tiesioginiuose saulės spinduliuose. Lyginant šilką išversti į blogąją pusę - taip apsaugosite spindesį. Lygintuvo temperatūrą nustatyti minimalią ir atsargiai didinti stebint šilko būseną. Patartina lyginti dar drėgna audinį. Garintuvas yra saugiausia ir patikimiausia priemonė delikatiems audiniams prižiūrėti. Efektyviai pašalinsite nepageidaujamas raukšleles. Lyginant šilką garintuvu neliesti audinio – laikykitės saugaus atstumo. Elektrinimąsi sumažinsite ar visiškai pašalinsite jei jūsų kūno oda bus sudrėkinta. Dar viena efektyvi priemonė – metalinė pakaba, perbraukite ja per įelektrintą šilko audinį.

Plaukų aksesuarų negalima skalbti skalbimo mašinoje, plaukų gumytes skalbti tik rankomis su natūraliais skalbikliais ar muilu.

Plaukų aksesuarus laikykite atskirai nuo kitų papuošalų ar aksesuarų, kurie galėtų užkabinti audinį.

Jūsų maloniam odos prisilietimui "Life Decor Eivnina"